Dla Ingi

Dla Ingi

wtorek, 28 listopada 2017

Plany, możliwe tylko dzięki Wam ...

Zdziwieni? Tak, tak, matka postanowiła odkurzyć stronkę, byście mogli więcej o nas czytać, gdyż jesteśmy Wam to winni :).
Tak to już jest w naszym życiu, że listopad to bardzo ważny miesiąc. Czas, w którym Wasze % zasilają fundacyjne subkonto Ingi. To dzięki Wam, możemy zaplanować na co, i w jakiej skali będziemy mogli sobie pozwolić.
Nie jest żadną tajemnicą, że 1 %, to nasze największe źródło finansowania potrzeb
Ingi, chociaż każda darowizna, jest równie ważna, i za każdą z osobna jesteśmy wdzięczni. Nie będą wyliczała ile do tej pory Wam zawdzięczamy, jak duże są potrzeby Wyjątkowych dzieci, wiedzą chyba tylko ich rodzice. Wózki, krzesełka, czy inne urządzenia( a to tylko sam sprzęt), to często sumując, kwoty przekraczające wartość samochodu, o czym zdrowy człowiek nie ma pojęcia.
I chociaż ilość osób, oraz kwota zebrana z roku na rok jest coraz niższa, mamy nadzieję, że Wasz 1% pomógł komukolwiek, czy dziecku, czy organizacji, został po prostu wykorzystany na dobry cel <3.

Z tego miejsca dziękujemy każdemu z osobna, kto przekazał swój 1% dla naszej córki Ingi Kowalskiej, bez Waszej pomocy wiele rzeczy byłoby poza naszym zasięgiem, a Inga byłaby mniej "sprawna", i chociaż dla wielu postępy są niezauważalne, dla nas są widoczne, i to też Wasza zasługa.
Inga nigdy nie będzie w pełni sprawna, jej rozwój zawsze będzie odbiegał od rówieśników, zawsze będzie Wyjątkowa, ale dzięki Wam, Waszej pomocy życie Ingi, a i nasze jest łatwiejsze. Bardzo Wam za to dziękujemy.

Dziękuję 
Wiemy, że wystarczy na turnus w nowym miejscu, na wizyty w aptekach, na prywatne wizyty i terapię. Jeśli chodzi o sprzęty, czekamy na wózek aktywny, będziemy wykonywać kolejne ortezy na nóżki, oraz po konsultacji z terapeutami specjalną całościową ortezę. Gdy tylko będziemy w posiadaniu jakiejś "nowości" dowiecie się o niej :D.
Wykaz poszczególnych US, z którego Inga otrzymała wpłaty jest w przygotowaniu, lada dzień będzie gotowy.
Polecamy się oczywiście w kolejnym roku rozliczeniowym, który już za pasem :). Niebawem ruszymy z kolejną 1% akcją, nie miejcie nam tego za złe. To szansa, by w kolejnym roku móc spać spokojnie, bo Inga będzie zabezpieczona i niczego jej nie zabraknie .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz